fbpx
+370 620 36999

Suknelė nuotakos mamai – kokia ji?

Vestuvinė suknelė ilgomis rankovėmis
Kada tinkamiausias laikas pradėti vestuvinės suknelės paiešką?
2023-07-01
Show all

Suknelė nuotakos mamai – kokia ji?

Rožinė tiulinė suknelė vestuvėms

Rožinė tiulinė suknelė vestuvėms

Vestuvių šventė yra svarbus įvykis ne tik jauniesiems, bet ir jų tėvams. Kiekvienais metais išrinkus nuotakai vestuvinę suknelę, kitas, ne ką mažiau svarbus klausimas kyla ir dėl jaunųjų mamų aprangos. Daugelis iš įpročio pradeda suknelės mamai paieškas paprastose parduotuvėse, tačiau labai greitai nusivilia ir tada atranda nuostabias ir išskirtines progines sukneles BeLady salone. Proginių suknelių gamintojų dizaineriai yra sukūrę specialias kolekcijas vadinamų nuotakos mamos suknelėmis. Dizaineriai kurdami šias sukneles ypatingai kruopščiai apgalvoja visas suknelės modelio ir audinio detales kurios paryškintų mamos grožį ir paslėptų lengvus netobulumus.

Galima paminėti, kad nuotakos mamos suknelė skiriasi nuo kitoms progoms kurtų suknelių prabangiais audiniais: žakardas, mikado, rankų darbo siuvinėjimais ir kitomis detalėmis kurios sukuria prabangios ir solidžios moters statusą. Dažnai nuotakos mamos suknelė turi rankovytes, įvairius dekoro elementus ties juosmeniu, kurie pridengia pilvo sritį ar žastą. Daugelis nustemba, kad nuotakos mamos suknelės neretai būna atviros dekolte formos. Iš tiesų atvira pečių linija atrodo kuo puikiausiai pasiekus amžiaus kai tuokiasi vaikai, be to ilgina kaklą ir suteikia lengvumo bendram įspūdžiui.

Dažniausiai mamos renkasi šviesių spalvų sukneles, tačiau tai nėra absoliuti taisyklė. Nuotakos mamos suknelė gali būti pastelinės, ryškios ar tamsios spalvos. Svarbiausia, kad suknelė tinkamai puoštų mamą ir nuotakos mamos grožis liudytų kaip gražiai atrodys nuotaka po +- 30 metų. Proginės suknelės.

+370 620 36999,
Jasinskio g. 5, Vilnius