fbpx
+370 620 36999

Privatumo politika

Privatumo Politika

Tai yra bendrosios sąlygos apsiperkant liepsnojantisaitvaras.lt puslapyje. Naudojantis puslapiu arba perkant iš internetinės parduotuvės, suformuojamas kontraktas tarp jūsų ir pardavėjo VŠĮ Liepsnojantis aitvaras. Prašome įsitikinti, kad perskaitėte ir supratote visas sąlygas ir taisykles.

Registracijos adresas: Kareivių g. 19, LT-09133 Vilnius, Lietuva

Visa intelektinė puslapio nuosavybė priklauso MB Mados Ambasada. Bet koks puslapio arba jo turinio naudojimas kitur yra draudžiamas.

 www.vestuvines.lt puslapyje galima rasti klientų sukurto turinio pvz.: kai kurios socialinių tinklų turinys. Mados Ambasada neprisiima nuosavybės teisių ir atsakomybės už šį turinį – nuotraukos, video ir tt. Jei matote, kad pažeidžiamos autorinės teisės, ar bet kokios kitos teisės, ar turinys yra ižeidžiantis, susisiekite su mumis 

Naudodamiesi MB Mados ambasada paslaugomis, jūs patikite mums savo informaciją. Ši privatumo politika skirta tam, kad suprastumėte kokios informacijos mes prašome, kodėl tai darome ir kur ji naudojama.

Jūsų informacija gaunama naudojantis šia svetaine arba registruojantis gauti naujienlaiškius. Šią informaciją sudaro vardas, pavardė, adresas, miestas, pašto kodas, el.pašto adresas ir telefono numeris, bei atlikta veikla šioje internetinėje svetainėje.  Mes nesaugome ir neturime priėjimo prie jokios finansinės informacijos. 

Mes gerbiame jūsų privatumą, saugome jūsų informaciją ir stengiamės užtikrinti malonų bei saugų internetinį apsipirkinėjimą. Mes niekada nesidaliname savo klientų informacija su trečiosiomis šalimis. Naudojame slapukus, kad pasiūlytume kuo geresnę ir individualesnę apsipirkimo patirtį. Jei turite klausimų dėl privatumo politikos, kreipkitės

+370 620 36999,
Jasinskio g. 5, Vilnius