fbpx
+370 620 36999

Kada tinkamiausias laikas pradėti vestuvinės suknelės paiešką?

Didesnio dydžio vestuvinė suknelė su rankovėmis
Amžinas klausimas: pirkti ar nuomotis vestuvinę suknelę?
2023-02-11
Rožinė tiulinė suknelė vestuvėms
Suknelė nuotakos mamai – kokia ji?
2023-07-04
Show all

Kada tinkamiausias laikas pradėti vestuvinės suknelės paiešką?

Vestuvinė suknelė ilgomis rankovėmis

Vestuvinė suknelė ilgomis rankovėmis

Kada geriausiai pradėti ieškoti vestuvinės suknelės? Vestuvės yra vienas svarbiausių įvykių viso gyvenimo eigoje! Todėl ne nuostabu, kad artėjanti šventė sukelia ne tik malonų jauduliuką, bet ir gąsdina daugybe klausimų susijusiu su pasiruošimu vestuvėms. Be abejonės vienas svarbiausių dalykų nuotakai yra vestuvinė suknelė. Kada tinkamiausias laikas ieškoti savo vienintelės ir mylimiausios suknelės su kuria žengdama prie altoriaus jausitės nuostabiausia nuotaka?

Skirtingose šalyse yra nusistovėję skirtingi terminai. Lietuvoje nuotakos dažniausiai išsirenka savo vestuvinę suknelę kažkur 6 mėn. iki vestuvių. Ne paslaptis, kad didžioji dalis vestuvių įvyksta vasaros metu, taigi gamintojai ruošiasi naujam sezonui iš anksto ir jau iš rudens kitų metų nuotakos turi galimybę BeLady salone rezervuoti ateinančio sezono vestuvines sukneles. Šiek tiek daugiau laiko gali prireikti jeigu norite užsakyti vestuvinę suknelę iš katalogo. Be abejo, kasmet, pasitaiko ir tokių skubių atveju kai nuotaka nusprendusi nusipirkti suknelę internetu arba pasisiūti pas siuvėja, pamačiusi galutinį rezultatą supranta, kad ne su tokia suknelę ji nori tuoktis ir jai tenka paskutinę minutę ieškoti gatavos suknelės salone.

Kodėl reikėtų pasirūpinti vestuvine suknele iš anksto? Visų pirma, kai jau aišku su kokia suknele bus nuotaka tai galima prie pasirinkto stiliaus derinti jaunikio aprangą, vestuvių tematiką ir visus šventės dekoravimo elementus, tartis dėl makiažo ir šukuosenos, puokštės, fotosesijos vietos ir pan.

Antra, iš anksto išsirinkus suknelę yra didesnis pasirinkimas. Jeigu rinksitės suknelę prieš pat vestuves dalis suknelių jau bus parduota arba rezervuota kitoms nuotakoms.

Trečia, tai psichologinis momentas – turėdama vestuvinę suknelę nuotaka jaučiasi laiminga ir rami žinodama kaip gražiai ji atrodys per vestuves. Savo laiką ir jėgas ji galės skirti kitiems pasiruošimo vestuvėms darbams kurių tikrai netrūksta.

Taigi, visi atvejai skirtingi, tačiau galime prieiti išvados, kad pats geriausias laikas įsigyti suknelę yra prieš pusmetį.

+370 620 36999,
Jasinskio g. 5, Vilnius