+370 620 36999

Kada tinkamiausias laikas pradėti vestuvinės suknelės paiešką?

Vestuvinė suknelė ant petnešėlių 1115B
Kokia vestuvinė suknelė madinga 2019 metais?
2019-02-21
Vestuvių fotosesija: kaip pasiruošti?
2020-10-29
Show all

Kada tinkamiausias laikas pradėti vestuvinės suknelės paiešką?

Kada ieškoti vestuvinės suknelės. Pagaliau išaušo ta diena, kai Jūsų „brangusis“ pateikė Jums pasiūlymą susituokti! Tuo atveju jeigu atsakėte teigiamai ir pirmasis džiaugsmo pliūpsnis jau praėjo, tai greičiausiai jau pradėjote planuoti vestuves. Be abejonės vienas svarbiausių dalykų nuotakai yra vestuvinė suknelė. Kada tinkamiausias laikas ieškoti savo vienintelės ir mylimiausios suknelės su kuria žengdama prie altoriaus jausitės nuostabiausia nuotaka, o jaunikis matydamas Jūs negalės nuslėpti susižavėjimo?

Lietuvoje nuotakos dažniausiai išsirenka savo vestuvinę suknelę kažkur 6 mėn. iki vestuvių. Ne paslaptis, kad didžioji dalis vestuvių įvyksta vasaros metu, taigi gamintojai ruošiasi naujam sezonui iš anksto ir jau iš rudens kitų metų nuotakos turi galimybę BeLady salone rezervuoti ateinančio sezono vestuvines sukneles. Šiek tiek daugiau laiko gali prireikti jeigu norite užsakyti vestuvinę suknelę iš katalogo. Reiktų atkreipti dėmesį galvojant apie tai „kada ieškoti vestuvinės suknelės?“

Kodėl reikėtų pasirūpinti vestuvine suknele iš anksto? Visų pirma, kai jau aišku su kokia suknele bus nuotaka tai galima prie pasirinkto stiliaus derinti jaunikio aprangą, vestuvių tematiką ir visus šventės dekoravimo elementus, tartis dėl makiažo ir šukuosenos, puokštės, fotosesijos vietos ir pan.

Antra, iš anksto išsirinkus suknelę yra didesnis pasirinkimas. Jeigu rinksitės suknelę prieš pat vestuves dalis suknelių jau bus parduota arba rezervuota kitoms nuotakoms. Taip sakant „kas pirmesnis tas gudresnis“.

Trečia, tai psichologinis momentas – turėdama vestuvinę suknelę nuotaka jaučiasi laiminga ir rami žinodama kaip gražiai ji atrodys per vestuves. Savo laiką ir jėgas ji galės skirti kitiems pasiruošimo vestuvėms darbams kurių tikrai netrūksta.

+370 620 36999,
Jasinskio g. 5, Vilnius