fbpx
+370 620 36999

Kokia vestuvinė suknelė madinga 2023metais?

Vestuvių fotosesija: kaip pasiruošti?
2020-10-29
Show all

Kokia vestuvinė suknelė madinga 2023metais?

Mikado šilko suknelė atvirais pečiais

Mikado šilko vestuvinė suknelė atvirais pečiais

Madinga vestuvinė suknelė. Kiekvienais metais garsūs vestuvinių suknelių kūrėjai pasiūlo nuotakoms kažką naujo ir originalaus. Todėl trumpa apžvalga padės susiorientuoti Jums kokią suknelę pasirinkti, kad ne tik gražiai atrodyti bet ir šiuolaikiškai.

Matomos kelios ryškios tendencijos modelio prasme: asimetrija ir klostės ryškinančios figūros privalumus bei suteikiančios lengvo seksualumo. Viena aktualiausių tendencijų, kurios matomos pasaulyje, ir atrandamos Lietuvos nuotakų yra suknelės ant plonų, taip vadinamų „spageti“ petnešėlių. Daug dėmesio skiriama ir tam, kaip nuotaka atrodo iš nugaros: pastebimos ypatingai gilios ir atviros suknelių nugaros.

Kalbant apie tai kokia bus madinga vestuvinė suknelė 2023 metais, reiktų paminėti ir tai, kad pelnyto pripažinimo pagaliau sulaukė ir vestuvinės suknelės šleifas. Nuotakos ne tik nebevengia jų, bet kartais suknelę renkasi būtent pagal šią puošmeną, kuo įspūdingesnis šleifas tuo gražesnės nuotraukos! Dar viena aiškiai matoma tendencija tiek proginių drabužių, tiek vestuvinių suknelių pasaulinio lygio dizainerių kolekcijose yra blizgantys audiniai. Be to, pastebimas ir boho stiliaus įsitvirtinimas.

Viena ryškiausių ir sparčiausiai besivystančių tendencijų, kuri kelia abejones dėl baltos suknelės ateities yra spalvotos vestuvines suknelės. Su kiekvienais metais matome tendenciją vestuvėms rinktis nebe baltą ar pieno baltumo suknelę, o atspalvį turinčią, taip vadinamą, spalvotą vestuvinę suknelę arba net gelėtą. Šios atrodo žymiai įspūdingiau už šviesiąsias, analogiškas sukneles dėl ryškiau matomo nėrinio grožio. Populiarėja ir nėrinių sluoksniavimas t.y. vienas suknelės sluoksnis yra iš vienokio nėrinio, kitas persidengia su kitokios faktūros nėriniais. Taip sudaromas lengvumo įspūdis.

Galutinis pasirinkimas priklauso visų pirma nuo figūros, odos spalvos, charakterio, pobūvio vietos ir tematikos, todėl kiekviena nuotaka atsižvelgdama į savo poreikius gali išsirinkti jai asmeniškai imponuojančią mados tendenciją.

+370 620 36999,
Jasinskio g. 5, Vilnius